Chuangyi металеві вироби Co., ТОВ знаходиться в найбільших відомих нержавіючої сталі baseDainan місто, Xinghua, Тайчжоу місто, провінція Цзянсу провінція, Китай. Це приватна компанія, яка займає площу 12 000 квадратних метрів і належить статутним капіталом 28 мільйонів юанів. Існують 142 співробітників, у тому числі 6 техніків. Ourproduct складальної лінії послуги, які використовуються у виробництві з нержавіючої сталі і титану продукти включають: металургійний, гарячої і холодної прокатки, кування, дріт малюнок, дріт wisting, штампування, картинг, пили і т. д.
Наші головні продукти включають: нержавіючої сталевий трос, оцинкована трос, з пластиковим покриттям трос і riggings; нержавіючої дроту, РВТ, водень реліз дроту та інші серії дроту з нержавіючої сталі; Нержавіюча сталь кут бар, нержавіючої сталі круглі бар, нержавіючої сталі квадратних бар, нержавіючої сталі плоских бар і інших профілів з нержавіючої сталі; Титан матеріали і вироби будівельні.
Після багатьох років розвитку вона прийшла в буття стратегічного масштабу з інтеграції об'єднання науки і техніки, виробництва та торгівлі, об'єднання сирого matedal і продуктів, уніфікації художнього упаковки, обробка поверхні і виробництва, який поклав міцну основу для розвитку компанії.
Наша компанія є у тісній співпраці з багатьох підприємств, як домашні, так і за кордоном. Продаж продукції для багатьох зарубіжних країнах а нашого ринку є стабільною. З річною продуктивністю виробів з нержавіючої сталі до 2000 тонн і вироби титану, більш ніж 150 тонн наша компанія попереду – внутрішньому ринку. Наша продукція не є з відмінної якості в хорошою ціною, яка використовується в нафтової, хімічної, текстиль, авіації, Риболовля, архітектури та точність інструментів тощо. Управління знаходиться під стандарт IS09001:2000 і CE. Зустріч customersand #39; потреби є наша перша мета, і ми ставимося до наших якість продукції само важливо, як наше життя. Ми докладемо максимум наших зусиль для обслуговування наших клієнтів з щирістю.

З ДЕДАЛІ БІЛЬШ ДОСКОНАЛОЇ СИСТЕМИ. МИ АДАПТАЦІЯ ДО ЗМІН НА РИНКУ. З (ПОСТІЙНО ПРАКТИЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ІННОВАЦІЙНИХ НОВИХ ПРОДУКТІВ. МИ БУДЕМО ЗА МЕЖІ ВЛАСНОЇ МЕЖА. За допомогою ПОСТІЙНО ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ andamp; ГЕРОЙ НАШОГО КОЛЕКТИВУ. КОМБІНАТ СЬОГОДНІ МИ Є СТВОРЕННЯ ЯКОСТІ LIFE.AS ЗРІЛОЮ І РОЗВАЖЛИВІ). МИ є ПОВНИМ, ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО МИ МАЄМО ОБОВ'ЯЗКУ і ЗДАТНІСТЬ CREAT Eandquot; CHUANCYIandquot; НОВІ ERAI