Нержавіюча сталь трос кліп встановлення бути інформовані про вміст

1. Чак Підгін товщина нержавіючої сталевий трос, чистий від всередині u образний кільця більше, ніж Діаметр троса нержавіючої сталі 1 ~ 3 мм, чистий маржа важко занадто зажим мотузку.

2. коли він використовується для затягування болтів u, нержавіючої сталевий трос стискається до приблизно 1/3. З-за дроту, мотузки в силу буде деформуватися, Канат, трос завантаження секунди після того, як посилив для гарантування надійного. Перевірте нержавіючої сталевий трос після мотузку в навантаження слайд Чак, Чак для додаткової безпеки. Безпеки, з установкою з останнього карти карти близько 500 мм, голови обмежень безпечно з вигинів а потім з основних мотузку затиск, таких як зажим розсувні безпеки зігнуті буде виправити, так що ви можете знайти і своєчасне підкріплення.

3. Чак організовує для нержавіючої сталі Діаметр троса між близько 6 ~ 7 разів, лінія карт, домовленості країн СНД, повинна бути частиною u образний по всьому мотузку кінця стороні, одного боку плити на основні мотузку.

4. номер і методу макетування: номер картки необхідно не менше 3-5, Чак менше, ніж проміжки між нержавіючої сталі троса 6 разів, останній кліп з мотузкою кінця відстані ≥ 140 мм в залежності від кількості відповідності до потрібного діаметру сталевий трос кліп, 10 мм, 3, 10-20 мм, 4, 21-26 мм, 5, 25-36 мм, 6, 36-40 мм, 7.

5. з нержавіючої сталі трос кліп завантаження сипучих перший чек повинно бути зроблено після завершення інсталяції. За нормальних обставин горіхи потрібно затягнути далі.