Нержавіюча сталь трос основні функції різних додатків різних

1. нержавіючої сталевий трос для елеватор
У процесі застосування для того, щоб бути в змозі грати роль в стійкість до навантажень шок нержавіючої сталевий трос використання волоконно core повинен гарантувати, що в процесі застосування до. Часто акціях іноді буде використовувати незалежні трос core нержавіючої сталі трос, сталеві core, отримати той же діаметр Максимальна Розривне навантаження.

2. нержавіючої сталевий трос для пасажирських канатній дорозі
Нержавіюча сталь мотузку трос за допомогою необхідність досвідчених підтримки, кабель колеса і поперечні навантажень введених підйом, якщо немає твердої трос ядрами, пасма буде розминання один з одним після того, як нитки почав на дотик і носити між одиницями скоро зробить Троси з нержавіючої сталі і сломанной втомився набір заздалегідь в сторону.

Нержавіючої сталевий трос через ведучі колеса та кільцевої під колеса поверніть, Канат core мотузку радіальні еластичність поставок підтримки пристрою, щоб переконатися, що макет не пошкоджений через перипетії і перетворює нитки. Коли кабель почав, і жорсткі парковка, нержавіючої сталевий трос трос має ступінь пружності і пасма поглинає багато енергії.