Нержавіюча сталь трос industries проблема

1. в індустрії дроту з нержавіючої сталі в промислові ланцюга посилання, або підприємства рівень обладнання, клас, ще наприкінці низьким низький рівень позиції. Особливо на трос виробів з нержавіючої сталі, більшість компаній як простий rough, нерівномірного якості, важко форми бренду і низькою доданої вартості, був у домінуюче положення в конкуренції на ринку, менш імовірно, що ринки сказати.

2. нержавіючої сталевий трос підприємств є простим імітація, порочного конкуренції, тим критики. Не утворює розумного розподілу праці і виділити в галузі структури, однорідність є серйозним.

3. нержавіючої сталі Троси високий промислове забруднення контролю вимог і енергоспоживання. Відповідно до існуючих потужність обробки та витрат на обробку до цього міста з про більш ніж 400 000 тонн оригінальний звалища віком мулу знову, необхідні більш ніж два роки, ультра-млрд витрат. Можна сказати, що зростання для навколишнього середовища підхід до розвиток прийшов до кінця.

4. більшість нержавіючої сталевий трос управлінському рівні не може задовольнити потреби розвитку підприємства, великий управління в значній мірі обмежений нержавіючої сталевий трос підприємств для подальшого зростання, особливо в нинішньої епохи, ефективність управління поглиблюються управління труднощі.