Нержавіюча стрічка дуже потрібна

У багатьох додатках верхній частині трос з нержавіючої сталі потрібно підключити аксесуари, а трос і аксесуари безпечні. Спосіб підключення для його безпечного використання дуже необхідний, трос з нержавіючої сталі, то ми повинні взяти якийсь особливий спосіб до верху з'єднання з кріпленням троси з нержавіючої сталі. Ось кілька загальних способів зробити це:

(1) В'язання метод.

У фактичному виробничому житті найбільш поширеним способом кріплення є метод в'язання, за допомогою сердечника у формі рукавного кільця для складання троса з нержавіючої сталі, дроту з нержавіючої сталі та кінця ниток тросу в корпус канату, повторив $ число раз, і, нарешті, прив'язані або з головою щільно до лінії. Під час експлуатації дроти з нержавіючої сталі довжина обв'язування не менше 20 разів перевищує діаметр тросу з нержавіючої сталі для забезпечення безпечного використання.

(2) голова картки встановлена.

Головка - це спеціальний інструмент для фіксації тросів з нержавіючої сталі. В кінці закріпленого троса з нержавіючої сталі використовуйте метод в'язання для закріплення втулкового кільця, а потім затягніть його за допомогою голови. Фіксований, відповідно до діаметра троса з нержавіючої сталі, повинен бути обладнаний відповідною кількістю Чака. Дротяний канат Діаметр в 7 18мм повинен бути обладнаний 3 чайками, 19 27мм повинен бути обладнаний 4-мя картковими головками, 28 37мм повинен бути обладнаний 5-ти чак, нержавіюча сталь 38 повинна бути оснащена 6-ма колодами. Також, щоб забезпечити, щоб міцність на розтяг головки картки не повинна бути меншою ніж 80% міцності на розрив нержавіючої сталі, трос з нержавіючої сталі, решта повинна працювати відповідно до нержавіючої сталі.

(3) Метод тиску на основі сплаву.

Перш за все, кінці трос з нержавіючої сталі відповідно до тиску пристрою для розщеплення, і кожен рядок для збереження голови. Довжина розщеплення не може перевищувати довжину муфти сплаву, а потім верхівка троса вигинається з відповідного отвору. Дріт із нержавіючої сталі, всі окремі нитки канатів, вставлені в лінію, кінцевий комплект в Lussow набір ущільнення може бути.

(4) Знімний шарнір.

Основним використанням цього методу є клиновий рукав, трос може бути використаний для підключення клина з будівництвом після. Проте цей метод може лише гарантувати, що розривна сила троса становитиме близько 90%.

У виробництві тросики з нержавіючої сталі, трос з нержавіючої сталі після деформації є дуже важливим кроком, після деформації нитки або троса з нержавіючої сталі Після монтажу після деформації подальшої деформації для усунення напруги. Таким чином, це може забезпечити кращу продуктивність ущільнювача, а також збільшити структуру тросів з нержавіючої сталі компактної нержавіючої сталі з дротяної троси з нержавіючої сталі з довжиною прямий і нержавіючої сталі канатної поверхні гладкості і так далі якості.

Задня деформація ниток переважно через повторне згинання та випрямлення ниток після натискання натисків через вертикальні та горизонтальні деформаційні ролики.

Дротяна трос з нержавіючої сталі Після деформації, крім лінійки, після троса з нержавіючої сталі для багатоканальної вертикальної горизонтальної горизонтальної вигину труби з нержавіючої сталі, а також трос з нержавіючої сталі через пару калібрувальних роликів, він може зіграти ефект стиснення, масштабування.