Нержавіюча сталь такелажне проектування та охорона здоров'я

Конструкція та здоров'я танців з нержавіючої сталі, клієнт довготривалого використання такелажних робіт завжди стикається з деякими проблемами і навіть аваріями з нержавіючої сталі, тому як правильно вибрати і використовувати такелаж та нержавіючу сталь дуже важливо, ми надаємо клієнтам кілька пропозиції:

1. Виробництво фальцювання з нержавіючої сталі має бути стандартизованим.

2. Посилити використання керування безпекою нержавіючої сталі, зробити спеціальне керування, призначене використання, зберігання фіксованого місця, регулярне інспектування, своєчасне вилучення з нержавіючої сталі та виконувати добру роботу з технічного обслуговування та обслуговування слінгу.

3. Посилити навчання з безпеки персоналу з нержавіючої сталі, посилити персонал до пропаганди безпеки та освіти, а також наголосити на підвищенні технічної якості безпеки. Вимагати, щоб користувач опанував основними технічними знаннями з техніки безпеки з нержавіючої сталі, оснащення з нержавіючої сталі, добре знайомий з основними характеристиками або вимогами щодо оснащення нержавіючої сталі, щоб зрозуміти розрахунок центру тяжіння та кількість смуги в різних середовищах експлуатації , освоїти метод перевірки безпеки та стандарт брухту лінії. Тільки шляхом освоєння цих базових знань з безпеки, оснащення з нержавіючої сталі і раціонального використання на практиці, ми можемо забезпечити належне використання оснащення з нержавіючої сталі, щоб забезпечити безпеку підйому та підйому.


У процесі підйому, як ми повинні ефективно уникати аварії?

1. Філії смуги повинні бути симетричними і рівномірно розподілені за конструкцією з однаковим вертикальним кутом. Кілька комбінацій строп не можуть перевищувати максимальний кут вертикального напрямку.

2. Слінг повинен бути належним чином встановлений та надійно приєднаний, оснащення з нержавіючої сталі, і нагрузка повинна бути встановлена ​​на вантаж так, щоб навантаження можна було б збалансувати за шириною смуги.

3. Слінг для зміцнення захисту, далеко від гострих країв, тертя та зносу.

4. Щоб уникнути небезпечної аварії, навантаження не можна нахилятися або вислизати зі слінгу, щоб зберегти баланс навантаження та стійкість.

Обладнання з нержавіючої сталі Якщо 304 кореня не є магнітним, а лише 400 матеріалу є магнітним. Тому що це ферит.


300 система належить до тіла аустеніту. Оснащення з нержавіючої сталі Також слід зауважити, що ланцюг без магнітної дошки не являє собою оснащення з нержавіючої сталі 304, оскільки зараз є 201, 202 цього матеріалу.


201, 202 матеріалів відповідно до міжнародного стандарту вміст нікелю має бути 2 нікелю та 4 нікелю. Але домашнє не те ж саме. 201 мають кілька рівнів нікелю, таких як 0,3 нікелю 0,8 нікелю та 1 нікелю. 304 вмісту 8 нікель. Ви можете придбати деякі зілля. Обладнання з нержавіючої сталі Щоб купити 8 нікелю. Ви також можете зробити спектрометр.