Згинаючи нержавіючої сталевий трос дизайну є важливим

Коли при проектуванні машин та обладнання, дизайнери повинні спробувати зігнути з нержавіючої сталі трос напрямку відповідно до розташування барабан або шків, робить з нержавіючої сталі трос формою зігнуті в одному напрямку, також відомий як l-bend. Якщо розташувати ріжучий зворотний нержавіючої сталевий трос (s вигин), нержавіючої сталевий трос життя, ніж з на Бент нижче 50% ~ 70%, це тому, що зворотний згинання нержавіючої сталевий трос, обидва згинаючи стрес і тиску.
При проектуванні таких пристроїв, дизайнер повинні намагатися уникнути нержавіючої сталі трос розроблений, щоб звернути назад, зігнувши. Приєднатися повинна бути спрямована на зворотному напрямку, повинна бути відстань між шківами або ролики покликані бути більше.
Завдяки нержавіючої сталі трос в пристрій є прямий контакт з шківи або ролики, шківи, використання нержавіючої сталевий трос барабана продуктивність і трудового життя багато впливу. Для того, щоб уникнути передчасного злам нержавіючої сталевий трос, дизайнер слід враховувати повністю матеріал, діаметр шківи, ролики, раціональний дизайн.