Компонент сили з нержавіючої сталі

Такела з нержавіючої сталі означає силове знаряддя для підйому об'єкта, який підключається між підйомним механізмом та підйомним об'єктом, а також силовий елемент з нержавіючої сталі для стабілізації простору.

Слінг із нержавіючої сталі включає в себе: D-кільця з нержавіючої сталі, гачок з нержавіючої сталі, гак з нержавіючої сталі, гайка з нержавіючої сталі, компактний кабель з нержавіючої сталі, двокольорова пряжка з нержавіючої сталі, нержавіюча сталь, американські кільця, крапки Luo і ін.

Такела з нержавіючої сталі означає силове знаряддя для підйому об'єкта, який підключається між підйомним механізмом та підйомним об'єктом, а також силовий елемент з нержавіючої сталі для стабілізації простору.

Слінг з нержавіючої сталі включає в себе: Скарб з нержавіючої сталі, фланцеві гвинти з нержавіючої сталі, патрон з нержавіючої сталі, кільця з нержавіючої сталі, нержавіюча сталь D-Ring, гачок з нержавіючої сталі, гак із нержавіючої сталі, компактний кабель з нержавіючої сталі, прямий подвійний кільце з нержавіючої сталі, Американські кільця з нержавіючої сталі Luo tie.

Такелаж широко застосовується в портах, електроенергії, сталі, оснащення нержавіючої сталі, суднобудування, нафтохімічні, гірничодобувні, залізничні, будівельна, металургійна та хімічна промисловість, автомобільне виробництво, машинобудування, машинобудування, промисловий контроль, логістика, великий транспорт, такелаж з нержавіючої сталі трубопровідна допоміжна, морська рятувальна техніка, техніка океану, будівництво аеропортів, мости, авіація, аерокосмічна промисловість, стадіони з нержавіючої сталі та інші важливі галузі.

Інструкції зі злиття з нержавіючої сталі:

1. Не використовуйте пошкоджені фальцювання

2, піднімаючи, не крутите, плюньте з

3, не давайте фальсифікувати вузол

4, переміщуючи такелаж, не перетягуйте його

5, уникати навантаження або шок

6. Кожну фальсифікацію необхідно перевіряти перед кожним використанням.

7. Якщо фальсифікація застосовується до хімічних речовин, які можуть бути забруднені або використані при високих температурах, постачальник повинен звернутися за порадою.