Канат з нержавіючої сталі має багато використання

Шурупи з нержавіючої сталі також називаються лініями холодного причалу з нержавіючої сталі, які в основному використовуються для різних кріплень, таких як механічні деталі, електронні прилади з нержавіючої сталі та інші компоненти. За різними матеріалами можуть бути відповідні антикорозійні властивості та механічні властивості. Холодне кування, щоб отримати кращу форму, вибрати високу якість. Відповідний матеріал дроту особливо важливий для використання з різьбленням з нержавіючої сталі: жорсткість гвинтових дротів з нержавіючої сталі, зумовлена ​​їх різними цілями. Дріт із нержавіючої сталі зазвичай використовується як маленький гвинт у житті використання товарів, але також для автомобільних гвинтів, гвинтів стиснення, широко використовуються в нормальному житті.

Типи гвинтових різьблень з нержавіючої сталі: зовнішній вигляд, трос з нержавіючої сталі, як правило, розділений на матову лінію пружини і яскраву нитку, твердість матової гвинтової різьби яскравої нитки з високою твердістю, може використовуватися для повішення з лінією, зазвичай використовуються Потреби зовнішнього вигляду не високі та пружні вимоги відносно високого продукту. Виробництво паперу, щавлевої кислоти, нержавіюча сталь, тросові добрива та інше виробниче обладнання; фотографія, харчова промисловість, прибережні приміщення, канати, CD-палички, болти, гайки. Шурупи з нержавіючої сталі також називаються лініями холодного причалу з нержавіючої сталі, які в основному використовуються для різних кріплень, таких як механічні деталі, електронні прилади та інші компоненти. За різними матеріалами можуть бути відповідні антикорозійні властивості та механічні властивості. Холодна кування, щоб отримати кращу форму, Дріт нержавіюча сталь вибирати високу якість. Відповідний матеріал дроту особливо важливий.

Композиція та співвідношення цієї високопродуктивної гвинтової різьби з нержавіючої сталі: 0,08% -0,15% С; 0,01% -0,60% Si; 0,02% -0,60% Мн; 0.01% -0.03% P; 0.002% 0.03% від S; Від 12% до 14% Cr; Від 0,8% до 1,5% Мо є Fe. Спосіб приготування складається з наступних стадій: виконання плавки розплавленої сталі за хімічним складом; гаряча прокатка; відпал та травлення для отримання порожнистого диска з нержавіючої сталі; Покриття та сушарка з нержавіючої сталі; холодний малюнок; миття та сушіння нейтральним активатором; гасіння; загартовування; Покриття та сушіння; втягнутий у гвинтову різьку з нержавіючої Це високоефективне гвинтова лінія з нержавіючої сталі, що забезпечує енергозбереження та захист навколишнього середовища, з високою корозійною стійкістю, високою пружністю та високою міцністю. Методи підготовки та передові технології та прості, низькі витрати виробництва.

Дріт з нержавіючої сталі може також називати нержавіючою сталлю, нержавіючої сталевої дротяної прутки, плитою юанем, але з різною тросом з нержавіючої сталі. Як випливає з назви, існує два види дротяної пружини та гвинтової різьби: гвинтова різьба в основному використовується для гвинтів, а пружинний дріт використовується для виконання пружинних або інших вимог пружних апаратних виробів. Інші, такі як яскраві лінії, лінії відступу від водню, лінії електролізу з нержавіючої сталі, лінії шпильки для осі також мають міцність на розрив 1500-2000.

Твердість лінії пружини має таке: все м'яке, 1/4 твердого, напівтвердий, 3/4 твердого, повного твердого, особливо міцного. Специфікація дротяних канатів: 7 * 1,6 * 12,7 * 7,7 * 19,17 * 39 і так далі. Чим ті ж матеріальні лінії, палички, трубки, пластини дорогі, найдорожчі для 7 * 7 акцій.

Дріт, як правило, виготовляється із звичайної вуглецевої сталі та високоякісної вуглецевої сталі Дротяна канатка з нержавіючої сталі Згідно з розподілом сталевого каталогу та використанням різних дротів, у тому числі звичайного гарячого прокату з низьковуглецевої сталі, високоякісного вуглецевого стержня, вуглецевого стержня, гартованого та загартованого дроту, дроту з дротом стрижень, а також з нержавіючої сталі дріт і так далі.