Привід з нержавіючої сталі

Правильне використання тросу з нержавіючої сталі гарантує, що термін експлуатації важливої ​​гарантії, дроту з нержавіючої сталі та в практичному застосуванні, з нержавіючої сталі, через безтурботність оператора, не існує стандартної роботи, викликаної використання втомної стрічки, що призводить до певного ризику для безпеки. Тут Чжуан І для всіх, щоб підвести підсумки з наступних двох причин.

Перша - це згинання втоми, трос з нержавіючої сталі, багаторазово через нержавіючу сталеву канатку, штифт або котушку, подряпини, численне згинання, трос з нержавіючої сталі легко стабілізувати, знизити в'язкість, знизити в'язкість і в кінцевому підсумку призвести до пошкодженої проводки. І втомлена зламана дріт з'являється у найбільш важкому згині зовнішнього дроту. Як правило, поява втомлено розірваної проводки означає, що трос з нержавіючої сталі вже близький до пізнього використання. Результати показують, що термін служби згинання троса з нержавіючої сталі тісно пов'язаний з коефіцієнтом D / d (тобто відношення діаметра D рулону та діаметра троса), трос з нержавіючої сталі безпеки коефіцієнт і структура канатів тісно пов'язані.

Друга - напруга, напруга та вібрація, спричинені втомою. Трос із нержавіючої сталі з нержавіючої сталі з нержавіючої сталі у пуску та запуску гальма, що входить до складу троса до і після навантаження, напруження на розтягнення спричинить металеву втоми. Крім того, троси з нержавіючої сталі часто піддаються спотворення, а вібрація також є причиною втоми. Принцип втомної пошкодження знаходиться під дією стресу - першої тонкої тонкої сталевої дротяної поверхні завдяки різноманітності ковзання, що утворює початкову тріщину, нержавіючу стальну дротяну стрічку, а потім кришку тріщини під дією стрибкоподібної напруги повторюється пластичної деформації, так що розповсюдження тріщини до переломів. Його втома, викликана розірваною дріткою, взагалі рівна, переважно на поверхні дроту, і дуже регулярна.

Транспорт: навантажувальний мотузок може бути використаний для того, щоб носити канатне канатне отвір або сталеву трубу у отвір валу, потім прямий мотузок, встановлений на обох кінцях труби, забороняється з високого прямого ковзання, трос з нержавіючої сталі, ви повинні використовувати переміщення трампліну повільно ковзати вниз або з висувним краном, під час обробки на землі, якщо вам потрібно підтягнути носію, не прямуйте прямий поверхні мотузки, щоб не викликати, щоб поверхня каната, що дроблять, на великі відстані потребує покриття кришка, трос з нержавіючої сталі, щоб запобігти впливу дощу, викликаного корозією.

Щоденне зберігання: зберігання тросів з нержавіючої сталі, трос з нержавіючої сталі слід розміщувати в вентильованому та сухому приміщенні, щоб запобігти прямому сонячному світлу та випічці гарячого повітря; такі як повинні бути зовні, повинні бути розміщені на вищій землі, покриті дощовою кришкою. Дротяна стрічка з нержавіючої сталі Розташуйте землю над загальною висотою 300 мм і більше.

І як підйомний трос, якщо підвісні предмети залишатися в повітрі, ви не можете використовувати в одному напрямку навколо троса, тому що трос має свою тенденцію до втрати і зворотної, трос з нержавіючої сталі це зробить об'єкти в обертанні повітря

Використовується як трос мотузки, трос з нержавіючої сталі, він використовується тільки для напруги, може вибирати в один бік троса; несуть на собі вплив тросового навантаження, найкращий вибір металевого троса, тому що це краще вплив продуктивності.