Троси з нержавіючої сталі використовуються для буріння потреб, зміна

Як нафтової промисловості технології досягнень, ефективного функціонування буріння і поступово збільшив виробництво, багато нафтових свердловин є все, що відображають основні з нержавіючої сталі трос використовується очікувана тривалість життя був коротший, ніж у минулому, були в змозі відповідати вимогам сучасності.

Тим часом, коноплі core також відбулися на використанні трос з нержавіючої сталі, нержавіючої сталевий трос є начальником використовувати структурних пошкоджень і носити обірваними дротами. Розширений ударних навантажень, швидкість збільшується, Ну, згинаючи радіус звузити обставин, core нержавіючої сталевий трос було важко мати справу з. В цей час Троси з нержавіючої сталі з сталевого сердечника почав вдаватися в нафти буріння областях, поступово замінені ма Стрижньова нержавіючої сталі трос, використовується в минулому.

У випадку структурної, Троси з нержавіючої сталі з сталевого сердечника металеві щільність волокна core збільшення в порівнянні з 17%, порушуючи силою росла під силу, що спроможна відповідати вимогам безпеки. Через Троси з нержавіючої сталі з сталевого сердечника стійкість до радіальних тиску вище, в буріння і в галузі використання нелегко в рану відбувається під час зведення, деформації. За рахунок подовження невеликий, нержавіючої сталі Троси з сталевого сердечника сили, за рахунок подовження і викликають менше тертя між мотузку, їх Середня тривалість життя є близько 1,2 ~ 1,3 рази волокна core нержавіючої сталі троса.