Нержавіюча сталь круглий бар

Нержавіюча сталь круглий бар
Відомості про продукт

В рамках цих світ знаменитого нержавіючої сталі круглі бар виробників CHUANGYI є найбільш надійними. Ласкаво просимо в оптової дешевих нержавіючої сталі стрижня від нашої фабрики.

316 нержавіючої сталевий стрижень круглі має поверхню нешліфовані (Млин) має отжигают, відповідає американського товариства для тестування і матеріалів міжнародного ASTM A276 специфікації та має стандартний терпимості. Сорт 316 з нержавіючої сталі забезпечує краще корозійною стійкістю, ніж загального призначення 304 нержавійки, особливо в морського середовища, через високий вміст нікель і додаванням Молібден. Аустенітної нержавіючої сталі, 316 є зазвичай Немагнітні, і може бути холодної працювали, щоб збільшити жорсткість і міцність при збереженні більшу частину своїх formability. Отжигают матеріал, спосіб опалення та охолодження металу, щоб змінити його властивості, такі як збільшення formability і міцність або зменшення його міцності, після того, як вона була сформована.

Нержавіюча сталь-це сплав заліза з стійкість до фарбування і корозії в багатьох середовищах, де сталь зазвичай буде деградувати. Хімічний склад кожного сорту створює зерновий склад, який потрапляє в одну з п'яти класи: аустенітної, дворівневий, ferritic, martensitic і опади твердіння. Аустенітної класу містить найбільш formable, weldable і корозійно стійкої сортів з нержавіючої сталі, але вони не можуть піддаватися термічній обробці. Дворівневий клас пропонує високу стійкість до виразка і хлористий стрес корозійного розтріскування. Дворівневий оцінки виставляються тепла піддається лікуванню і приблизно в два рази так сильна, як аустенітної сортів. Ferritic клас містить помірно formable і корозійно стійкої сортів, в порівнянні з інші класи з нержавіючої сталі, але вони не можуть піддаватися термічній обробці. Martensitic клас включає в себе деякі найважче і найсильніший нержавіючої сталі сортів, які також пропонують м'який корозійною стійкістю, високою твердістю і добре formability. Martensitic сортів може піддаватися термічній обробці. Опади твердіння (рН) класу може піддаватися термічній обробці після виготовлення для досягнення деяких з найбільш рейтингових твердість з нержавіючої сталі.

Межа міцності, використовується для позначення чисельність матеріалу, є пік стрес може протистояти перш ніж він рветься. Корозійна стійкість описує матеріалу можливість запобігання погіршення, викликане атмосферу, волога або інший носій. Стійкість до спрацьовування вказує можливість запобігання поверхні пошкоджень, викликаних контакт з інших поверхнях. Міцність описує матеріалу здатність поглинати енергію, перш ніж ламати, при цьому твердість (зазвичай вимірюється як відступ твердість) описує його стійкість до залишкової деформації поверхні. Formability вказує на те, як легко матеріал може бути остаточно у формі. Machinability описує, як легко його можна вирізати, формуватися, закінчили або інакше механічній обробці, хоча зпаювання характеризує здатність, яка буде зварена. Магнетизм характеризує те, скільки матеріалу відобразили або залучених до магніту.

Розслідування