Покриттям сталевий трос

Покриттям сталевий трос
Відомості про продукт

В рамках цих світових виробників відомих покриттям сталевий трос CHUANGYI є найбільш надійними. Ласкаво просимо до оптової дешевих покриттям дріт кабель від нашої фабрики.

Стандарт: Гб, JIS, ASTM, AISI
Матеріал: 201, 202, 301, 302 304, 316 д
Діаметр: 0,18-60 мм
Діаметр: 0,28-60 мм
Стандарт: Нержавіюча сталь AISI ASTM DIN, EN, GB, JIS
Опис/контроль: Оцинкований сталевий трос
Оцинкований сталевий трос структури за допомогою дроту високої якості з вуглецевої сталі, гарячого або electro оцинкований для виконання системи обробки.

нержавіючої сталевий трос додатків
Нержавіючої дроту з високою температурою, анти-втоми продуктивності, покращений порушення сили, довге життя, міцні і багато інших характеристик, широко використовується в вугілля, нафти, металургія, хімічних речовин, суден, мости, електроенергії, гумові, військових, туризм, води, легка промисловість, продукт може ISO, BS, DIN, JIS, ABS, LR та іншими міжнародними та зарубіжними просунутий рівень стандартний
Трос поверхні покриття може бути покриттям нейлону, ПВХ, ПВХ, поліуретановий, т. д., колір регульовані. Ми пропонуємо ПВХ та нейлону покриття для оцинкованої або нержавіючої сталевий трос. Стандартні кольори для покриттях, чіткі чорно -біла. Інші кольори доступні за запитом.
Обов'язково що покриття очищений від троса де фітинги, що застосовуються для того, щоб досягти номінальна міцності троса.

Розслідування